kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 4
dnes: 129
týden: 956
celkem: 749814

Jak nakupovat

Na výběr máte několik variant, jak od nás nakupovat námi nabízené zboží.

 

1. bez registrace v našem e-shopu

* Pokud chcete nakupovat zboží z našeho e-shopu, není nutné se registrovat, po vložení požadovaného zboží do košíku stačí pouze vyplnit kontaktní / fakturační adresu, doručovací adresu, pokud se liší, e-mail a telefonní spojení.

 

2. s registrací v našem e-shopu

* Druhou možností je možnost zaregistrovat se, odpadá tak opětovné vypisování údajů při dalších nákupech. Stačí si jen zvolit uživatelské jméno, heslo a vyplníte všechny potřebné údaje. Následně Vám bude na e-mail uvedený při registraci zasláno potvrzení o reristraci.Přihlašovací jméno a heslo Vám umožní se přihlašovat při dalších návštěvách e-shopu. Heslo si samozřejmě můžete kdykoliv později změnit. Registrací také získáte přehled o stavu Vaší objednávky a přehled historie Vašich minulých objednávek.

 

3. telefonicky

* Další možností je objednávka formou telefonu na tel. číslech: +420 602 162 004                                       *V pracovní době pondělí - pátek

 

4. návštěvou v našem kamenném obchodě

* Zboží lze vyzvednout v našem kamenném obchodě na adrese: V+V Autodily, Náchodská 708/79,                                                 193 00,Praha - Horní Počernice.  

Mapa zde

 

Ceny v kamenném obchodě a na e-shopu nejsou shodné.

 

Děkujeme předem za pochopení.

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).